De Oude Maas landelijk debatkampioen 2018

Purmerend - Gisteren reisden ruim 300 vmbo-scholieren uit Nederland af naar Purmerend voor de 11e editie van het VMBO Debattoernooi. Onze leerlingen mochten onder daverend applaus en gejoel plaatsnemen op het podium samen met het Avincenna college uit Rotterdam.

Na in totaal vijftig zinderende debatten tijdens drie debatrondes over een milieu taks op vliegtickets, de terugkeer van vluchtelingen en gezond koken als vak op middelbare school was de 'top 2' bekend.

Dagvoorzitter Nick Schoemaker maakte vervolgens bekend welke van deze twee scholen de allerbeste was van de dag: De Oude Maas was de allerbeste en onze leerlingen hebben dan ook wel verdiend de wisselbeker mee naar huis genomen.

Emanuel, Britt, Kaylee, Jian, Iris en Denise mogen zich met trots een jaar lang debatkampioen van Nederland noemen. 

​VAN HARTE GEFELICITEERD!

Ga terug